066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Як зробити гарний ремонт квартири?


Чергова стаття Реального ремонту про те, як же зробити хороший ремонт. Якось так склалось, що ми забуваємо усе узагальнювати, зупиняючись на конкретних речах, а можливо потрібно саме узагальнення. Принаймні сьогодні спробуємо дещо підправити ситуацію.
Всі ми чудово розуміємо, що не так-то легко і просто зробити бажаний ремонт квартири. Адже це займає не тільки багато сил, але й багато часу і грошей. Сучасні оздоблювальні матеріали дозволяють нам з вами фантазувати і робити те, що найбільше подобається. Але найголовніше правило — це скласти план, за яким ви будете орієнтуватися і тоді красивий ремонт вам гарантований. Як звичайно, першим етапом в цій нелегкій справі вважається підготовка. Важливо визначиться зі своїми питаннями і смаками, без цього ніяк. Тому що якщо ви будете знати, що ви хочете, тоді вже буде набагато простіше купити все необхідне і почати ремонт.

Для початку, моя вам порада, почніть з кухні або ж вітальні, так буде краще. Багато знамениті дизайнери рекомендують починати ремонт саме з цих кімнат. Важливо підібрати кольорову гаму забарвлення стін або ж тон шпалер, це вже на ваш розсуд. Важливо ж, щоб у вашому будинку або квартирі не було різнобоїв, це не зовсім стильно і красиво. Можна підібрати шпалери різних кольорів, але щоб були в тон, тоді у вашому будинку буде гармонія, це правда. Якщо ви задумали капітальний ремонт, то звичайно ж можна поміняти і дизайн квартири. Це дуже змінити ваше житло, в добру сторону, зрозуміло. На це також піде не мало часу, але все-таки, це того варто. Змінить дизайн самому не так і просто. Найкраще запросити хорошого дизайнера, який допоможе вам у цьому. Так, доведеться витратити ще трохи грошей, але нічого не поробиш. У житті завжди треба щось міняти, без змін не цікаво, тоді все буде нудним і нудним.

Перед тим, як почати ремонт поцікавтеся цінами на матеріали в різних магазинах і салонах, це допоможе вам трохи заощадити. А ще краще подивіться на сайтах в Інтернеті, говорять там ціни смішні, якщо порівняти з ринковими. Також не забувайте про якість, якісний матеріал — це запорука успіху. Сподіваюся наші маленькі поради хоч якось вам допоможуть. Всього доброго і вдалого ремонту вам.