066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Полімерне покриття підлоги


Зараз вимоги до підлог досить високі, адже підлоги відчувають колосальні навантаження, які пов’язані з механічним зносом, тепловими навантаженнями, а також ударними і хімічними впливами і т.д. Крім того, підлоги повинні володіти прекрасним зовнішнім виглядом, не порошити, не горіти, не ковзати і легко забиратися. Світовий досвід демонструє, що оптимальним вирішенням цієї проблеми буде застосування наливної підлоги. Висока довговічність, зручність і, звичайно ж, надійність — це лише декілька причин широкої експлуатації такого покриття.

Наливна підлога є полімерним покриттям, що володіє високими експлуатаційними характеристиками. Полімерні покриття застосовуються, як правило, в приміщеннях промислового, а також цивільного призначення, де підлоги піддаються активному хімічному, ударному, абразивного впливу і механічних навантажень. Залежно від експлуатації наливні підлоги можуть володіти спеціальними властивостями, такими як підвищена механічна міцність, термостійкість, хімічна стійкість, паропроникність та ін Полімерні покриття підлоги такого плану зазвичай складаються з шарів професійного матеріалу.

Історично склалося, що широко поширилися на виробництві цементно-містять матеріали, такі як бетон, мозаїчний бетон, цементно-піщані стяжки. Але все ж не можна заперечувати, що такий матеріал має ряд недоліків. Бетонні підлоги, які були виконані традиційними методами, зазвичай швидко приходять в непридатність. Їх основними дефектами є сколи, замаслення поверхні, тріщини, а також високе пилоутворення. Полімерне покриття підлоги надає можливість отримувати експлуатаційні властивості, які просто недосяжні при використанні традиційних матеріалів, тому з кожним роком даний тип покриття все більше і більше заповнює виробничий ринок.

После того как вы положите себе такой пол, пора задумать и про чтобы его не поцарапать. Например, на двери можно купить дверные доводчики, тем более их то недорого можно сейчас купить. Та и выбрать есть из чего собственно говоря.