066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Будуємо будинок з піноблоків своїми руками


Будівництво будинку досить таки складних технологічний процес. І якщо ви вирішили побудувати будинок власними руками, тоді як мінімум повинні підготуватися технічно. Тобто мається увазі в плані теорії, адже практика може прийти тільки вже в процесі будівництва.

І так, давайте повернемося до питання будівництва будинку з піноблоків своїми руками. Для початку я думаю всі ви повинні розуміти що який би дім не був під нього все одно повинен йти фундамент. Розраховувати товщину фундаменту потрібно від того якої висоти і взагалі яких розмірів буде будинок. Так само, раджу відразу добре продумати план, і вирішити скільки у вас буде поверхів. Не завадило б відразу визначиться з тим чи буде у вас гараж відрядний з будинком чи ні.

Далі потрібно подумати як будувати будинок. Блоки потрібно починати класти відразу після того як у вас буде покладений і добре буде готовий фундамент будинку. Класти блоки потрібно звичайно ж на спеціальний розчин, і тут багато залежить від того який саме вид блоків ви виберіть. Адже навіть якщо ми говоримо про піноблоки, то тут так само є кілька видів, не кажучи вже навіть про країни виробники.

Радити які блоки вибрати ми не вправі, адже тут багато залежить від вашого бюджету, і цілей будівництва приміщення, клімату, геодезичної структури ділянки землі і так далі.

Важливо запам’ятати один дуже важливий фактор. Як і при будівництві будинку з цегли, тут важливо коли ви вже пройдете віконні перегородки та дверні добре їх встановити. Для того щоб пройми були такими як вам повинні бути. Всі тобто до цього виміряти, а потім наприклад там дошки вставте. Адже, незважаючи на те що це не дерево, все одно просяде все може, а потім якщо якийсь кут просяде буде складно вставляти вікна ну і двері звичайно.

Не забувайте про комунікації під будинок. Адже їх потрібно так само підводити заздалегідь. Хоча можна потім і довбати стіни або фундамент. Але одна справа якщо у фундаменті використовують дрібний щебінь, інша справа якщо великі шматки каменів. А так часто роблять, щоб був більш стійкий фундамент. Але так як правило роблять в районах де багато подібного каменю. Тобто ближче до гір.