066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Етапи ремонту квартири


Реальній ремонт продовжує говорити з вами про ремонт, і цього разу ми з вами стикнемось із тим, що обговоримо тему того, якимм чином робити ремонт у квартирі, а точніше які етапи ремонту є. Отож, якщо Ви маєте хоч самі мінімальні навички, а також бажання і маєте невеликою кількістю часу, то цілком зможете самостійно виконати нескладний ремонт квартири. Але перед початком ремонту Ви повинні вибудувати перед собою чітку схему виконання всіх етапів таких робіт. У даній статті будуть розглянуті етапи ремонту квартири, які виконуються в будь-якому випадку. До етапів ремонту квартири відносять підготовчі роботи, обробку стель і стін.

Отже. Починати необхідно з того, що Ви повинні звільнити приміщення від всіх меблів. Якщо можливість видалити великогабаритну меблі відсутні, в такому випадку її потрібно зрушити в центр кімнати, для забезпечення вільного проходу до стін. Меблі, яка залишається в квартирі на час ремонту, теж потрібно ретельно закрити поліетиленовою плівкою або ганчір’ям.

Що стосується підлогового покриття, то якщо Ви його не будете міняти, то його теж потрібно захистити. Рекомендую взяти листи пакувального картону, укрити ними підлогу, а зверху покласти поліетиленову плівку в нахліст. Місця стикування проклейте скотчем, щоб вони не відгинаємо і не заважали Вам ходити по підлозі. З розеток і вимикачів на стінах зніміть декоративне обрамлення (якщо воно є) або ж заклейте їх малярським скотчем. Ну і, звичайно ж, працюючи з електропроводкою обов’язково її обесточьте.

Тепер беремося за обробку стелі. Якщо стеля плануєте фарбувати, в такому випадку вибираючи матеріал для фарбування, потрібно орієнтуватися на призначення кожної кімнати. Тому як в житлових приміщеннях необхідно застосовувати акрилову фарбу. Для нежитлових приміщень, таких як коридор, кухня, ванна, передпокій проводиться фарбування стелі водоемульсійною фарбою. Можна також підібрати фарбу різних відтінків теж вийде досить цікаво. Перед тим як почнете фарбувати, поверхня добре погрунтуйте її. Фарбу наносите спеціальним валиком, при цьому стежите за стиками і розлученнями.

Якщо на стелю будете клеїти шпалери, в такому випадку придбайте спеціальні стельові шпалери. Вони як правило більш щільніше і зазвичай виконані у світлих тонах. Стеля клеїти досить складно, тому покличте для роботи помічника.

Ще на стелю можна наклеїти спеціальні стельові плити з пінополістиролу. Вони можуть бути квадратної або прямокутної форми. Для таких плит Ваш стеля також повинен бути очищений, погрунтовать, одним словом поставтеся до підготовки серйозно. Закріпити плити на стелі можна за допомогою спеціальних клеїв.

Що стосується обробки стін шпалерами, зараз в будівельних супермаркетах дуже хороший вибір шпалер. Це можуть бути шпалери під фарбування, фотошпалери, шпалери з тисненнями, шовкографія, флізелінові і т.д. Також практично всі види шпалер мають інструкцію з нанесення, у тому ж магазині можна придбати спеціальний клей для них. Тому Вам залишається ознайомитися з інструкцією, дотримуватися її, не допускати перепадів температур в приміщенні, протягів і вологості.

Тому виділивши трохи свого вільного часу, витративши розумну суму фінансів, приклавши, старанності Ви зможете, перетворити свою квартиру в дуже затишне і абсолютно новий простір.