066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Укладання паркету


Після того, як ми закінчили вирівнювати поверхню, починається укладання паркету. Спочатку необхідно настелити на підлогу фанеру, вона додасть міцності конструкції. Планки штучного паркету приклеюємо до основи з фанери. Щоб забезпечити міцність на час висихання клею , планки з торців прибиваємо цвяхами до фанери.

Фанеру теж приклеюємо , а потім прибиваємо до поверхні підлоги. Це робимо за допомогою дюбелів , якщо у Вас настелені лаги для них краще підійдуть шурупи. Але стежте за тим, щоб вони не пройшли наскрізь . Щоб захистити паркет від вологи застосуйте листи водостійкою фанери товщиною в 2 см , її необхідно порізати на квадрати . Буде , добре якщо Ви будете використовувати фанеру тонше самого паркету на 5 мм . Якщо є необхідність після настилу фанери її можна зашліфувати , і потім вже починати укладання паркету. Клей необхідно наносити на поверхню фанери рівномірно і тільки в потрібній кількості , це можна зробити спеціальним шпателем , який допоможе Вам наносити клей тонким шаром. Після всього цього , необхідно зробити , використовуючи цвяхи додаткове кріплення , їх кількість буде , залежить від розміру планки.

Укладаючи паркет найпростішим способом «Палуба» , Ви витратите до 10 днів часу. Тобто використовуючи , різний спосіб укладання Ви будете витрачати на роботу різну кількість часу , залежно від складності укладання. Після того , як укладати паркет закінчили , залиште його добре висохнути. Сушка штучного паркету може зайняти тиждень. Якщо висохши у паркету , з’явилися невеликі деформації , їх можна усунути шляхом шліфування паркетної поверхні.

Без процесу шліфування не обійтися. Мета шліфування така, з її допомогою видаляють нерівності , які могли виникнути в результаті недостатньо добре підігнаних стиків планок , в результаті деформації при надлишку вологи. А також шліфуючи , поверхню ми видаляємо з неї непотрібну бруд , яка з’явилася в процесі укладання.

Також такий процес ще називають «циклюванням». Вона проводиться з використанням шліфувальних машин, в 2-3 етапи. Перші 2 рази потрібні для вирівнювання площини паркету, а 3 разів для видалення шорсткостей, які змогли залишитися після грубого шліфування . А якщо на раніше виконаних етапах Ви допустили деякі похибки, то шліфувати паркет потрібно буде ретельніше. У такому випадку Ви повинні знати, чим ретельніше буде виконана шліфування, тим більше знизяться експлуатаційні здатності покриття . Щоб цього не сталося, варто звернутися у фірми, які спеціалізуються на укладанні паркету.

Після завершення «циклювання» , потрібно зашпаклювати зазори , що залишилися в місцях стиків. Після цього зачекайте повного висихання шпаклівки, і обов’язково ще раз відшліфуйте паркет.