066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Вибираємо офісні меблі по Фен-шуй


Першорядне завдання офісного Фен-шуй — зробити фірму сильною і успішною. Правильний підхід до облаштування робочих місць сприяє процвітанню, благоденства і успішності співробітників, а значить, і всієї компанії.

На відміну від домашнього Фен-шуй, застосування цієї системи в офісі покликане забезпечити присутність і вдале поєднання двох стихій — Професійної діяльності та Особистості.

Надзвичайно важливий для гармонізації енергій в приміщенні матеріал, з якого зроблені меблі.

Дерево, наприклад, чудово проводить життєву енергію Ци, допомагаючи тим самим створити атмосферу успіху і процвітання в самих різних аспектах життя. Слід, однак, пам’ятати, що обстановка в приміщенні багато в чому залежить від виду дерева і його забарвлення. Для створення довірчої обстановки більше підійде світла деревина, а для офіційної — темна. Виходячи з цього, в приміщеннях особливо значущих і офіційних — наприклад, в кабінеті директора, у приймальні — має сенс ставити меблі з дерева темних кольорів. І навіть якщо у Вас встановлена недорога офісні меблі, то Ви все одно можете розставити її згідно з принципами Фен-шуй.

Скло, метал і подібні їм матеріали прискорюють рух енергії Ци, а значить, найбільш застосовні в тих приміщеннях, через які людина (і енергія Ци, відповідно, теж) проходить, особливо не затримуючись, до прикладу, в їдальні.

Фен-шуй стверджує, що синтетичним матеріалам властиво посилювати енергію Ян. Через це серед працюючих в приміщенні людей може виникнути напружена обстановка.

Розмір робочого столу також важливий. Якщо стіл дуже малий — затрудняється циркуляція енергії Ци, а значить, і робота буде малопродуктивна. Навпаки, стіл великих розмірів забезпечить простір для натхнення та реалізації нових сміливих ідей.

Дерев’яні, без м’якої оббивки стільці повідомляють навколишнього імпульс енергії та бадьорості, надаючи тим самим динаміку робочій атмосфері. Дуже корисні вони, наприклад, в коридорах або на складі, тобто там, де люди не повинні розслаблятися.

Неможливо уявити собі офісне приміщення без безлічі шаф, де зберігаються різні документи і папери, в папках або без них. Висота шаф повинна співвідноситися з ростом людини і розмірами приміщення. Краще, якщо кожен окремий шафа не вище людського зросту, в ідеалі — якщо має висоту столу.

Якщо в офісі є перегородки, їх висоту слід обмежити, щоб розгороджених ними простір не виглядало замкнутим.

Не менше значення, ніж матеріал, з якого виготовлені меблі, має правильне, відповідно до рекомендацій Фен-шуй, її розташування.

Ось що радять фахівці:

столи в приміщеннях слід розташовувати паралельно один одному;
стіл начальника потрібно розмістити в найбільш сприятливому місці, так, щоб ніхто не міг пройти у нього за спиною;
стіл не слід звертати особою до туалету або до дверей;
не можна ставити стіл так, щоб за спиною сидить знаходився кут;
до засклених вікна теж не слід сидіти спиною.

Фен-шуй стверджує, що неживі предмети не тільки мають власну енергетику, але і сприяють її виникненню та циркуляції. При виборі меблів для офісу, згідно цієї стародавньої китайської системі, має значення матеріал, з якого вона виготовлена, а також правильна розстановка меблів в офісі.