066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Електрифікація дачної ділянки


Сучасні дачні будиночки зовсім не схожі на ті коробки, які стояли в садівничих товариствах пару десятків років тому. Люди все більше їдуть відпочивати за місто, а не працювати в полі. Звідси боле сучасні будинки. І більш потужне споживання енергії.

Як правило, на заміських ділянках, де і стоять наші дачі, подача електроенергії не зовсім стабільна. А кількість потужних приладів і пристроїв, які приносять комфорт в наш відпочинок, зростає. Саме тому варто задуматися про те, щоб поставити на дачі гарний електрообладнання, яке в разі непередбачених стрибків напруги захистить наші девайси від можливих поломок.

Отже, мова піде про те, на які автомати вимикачі варто звернути увагу при прокладці електричних систем на дачі. Давайте розберемося, для чого взагалі вони потрібні і яку функцію несуть. Автомати й пристрої захисного відключення (УЗО) призначені для того, щоб вчасно знеструмити весь ланцюг, в якій працюють наші пристрої. Коли це необхідно? Наприклад, коли включено занадто багато потужних електроприладів. Проводка не витримує і починає подплавляет. А це загрожує тим, що вона в один прекрасний момент запалиться або коротнет де-небудь. Щоб уникнути цього, і ставлять захисні пристрої.

А тепер перейдемо до конкретних виробів, на які варто звернути свою увагу при виборі. Добре зарекомендували себе автомати ІЕК (IEK). Це сучасне обладнання, яке вийшло на ринок більше десяти років тому. За цей час виробник встиг себе добре зарекомендувати і стати досить популярним і перевіреним. Характерною рисою продукції IEK є використання якісного сировинного матеріалу і сучасних технологій виробництва. Все це робить їх надійними і довговічними в роботі. А інноваційна система пристрою контактів дозволяє добре справлятися з роботою в умовах дачного будівництва (сонце влітку, холод взимку, вогкість і т.д.). Що цікаво, багато хто називає IEK європейською якістю при російських цінах, і ця назва цілком виправдано.