066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Меблі в двір


Купити власний дім не проблема, важче його побудувати власноруч. Але про це Реальний ремонт вам уже не один раз розповідав, тобто про те як будувати будинок. Проте, в темі ландшафту ми рідко говорили, і гадаю цю ситуацію варто виправляти.

Давайте сьогодні зупинимося на темі меблів у дворі, адже зараз прийнято не лише гарний газон у дворі робити та альтанку, а й ставити меблі для того аби якісь гриль посмажити, чи просто попити каву. Але ж при виборі таких меблів є дуже багато нюансів та запитань про які в жодному разі не варто забувати дорогі наші читачі.

Так от меблі у двір варто обирати міцніші, але і такими які б відповідали би дизайну будинку вашого, та загального облаштування дому. Ось наприклад якщо у вас гарно обштукатурений будинок білим коляром, то можна обрати гарні ніжні білі меблі. Це можуть бути як вироби з дерева широкого пофарбовані білим, або ж металеві але також пофарбовані.

Якщо у вас будинок наприклад вагонкою оббитий тоді варто думати про те, що меблі у двір тоді і пластикові можна поставити. Але так як вони дуже легкі, то при великому вітрі можуть і полетіти, та побитись. Та і воду вони можуть накопичувати, ну і про те що вони холодні думаю також не варто говорити. Зовнішній вигляд може показати як то це дешевий бар, проте якщо гарно обіграти, то все буде класно дивитись. І ще один плюс у тому що такі меблі дешевші, та і підфарбовувати щороку не потрібно.

Коли ж у вас класичний будинок із цегли, або ж оформлений чи то обкладений плиткою у вигляді цегли, тоді можна говорити про ще один вид меблів до двору. Це дуже красиві плетені меблі. Ясна річ, що стіл тут не зробиш повністю плетеним, адже сама поверхня не буде дуже зручною. А ось стільці можна зробити, ну хоча ясно, що не ніжки.

Спитаєте де купити, то тут однозначної відповіді не дасиш. Багато що залежить від місця вашого проживання, від вашого бюджету та самого власне бажання. Адже якщо дерев’яні стільці, та пластикові ви ще багато де можете придбати, то ось плетені тут вже варто пошукати. Але не будемо забувати і про крайній варіант з Інтернетом. Тут завжди можна багато чого цікавого знайти для себе.