066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Металопластикові вікна — корисна інформація


Якщо Ви вирішили встановити, в будинку / квартирі металопластикові вікна трохи корисної інформації Вам не завадить. Відразу потрібно сказати , що навіть на таких вікнах можна трошки заощадити , якщо встановити їх у холодну пору року. Так, так саме так ! І при цьому Вас не повинні лякати холоду. Тому що досвідчені фахівці не дадуть Вам замерзнути. Так як « дірка » в стіні простоїть всього хвилин 15 , після чого нове вікно встановиться на місце , його зміцнять , запінити шви. Одним словом змерзнути не встигнете . Та й у цей час попит на вікна не високий , а , отже , і ціна буде більш-менш доступна.

Чим ще гарні металопластикові вікна , так це тим , що вони не вимагають до себе особливого догляду , Вам буде потрібно їх просто мити. Взимку немає необхідності в додатковому утепленні . І що найприємніше , якщо не забудете замовити москітну сітку — то влітку комахи Вам точно не будуть набридати. Отже, Ви вже зважилися на вікна і відправляєтеся робити замовлення , для правильного вибору Ви повинні знати деякі нюанси , на які потрібно звернути особливу увагу.

Профіль. При виготовленні вікон можуть використовувати як імпортний , так і вітчизняний матеріал. Перевагу потрібно віддати імпортному профілем . Повітряних камер всередині пластикового профілю має бути не менше трьох . Три камери повинні бути як у самій рамі , так і в стулці пластикового вікна .

Фурнітура для вікон повинна бути виготовлена німецькими виробниками. Так як якісної вітчизняної фурнітури просто немає. Основна складова пластикового вікна — склопакет . Повітряних камер в ньому має бути не менше двох . Товщина склопакета 32 мм. Скло поліроване . Повинно бути тепловідбивне покриття . Для цього застосовується тепловідбиваюча плівка , її використовувати не обов’язково , але в солідних фірмах вона є.

І нарешті , монтаж вікон. Вартість робіт становить приблизно , від 10 до 20 % % вартості самих вікон. Є фірми , які можуть включити в ціну демонтаж старих вікон , їх підйом , комплектуючі . А в деяких ці послуги Вам запропонують оплатити окремо . І ще момент! Будь-яка фірма повинна надати Вашій увазі виставковий рівень , тобто зразок вікна зі зрізом за яким можна визначити якість виробу , а також на першу Вашу вимогу показати сертифікат. Якщо Ви врахуєте всі наші поради та рекомендації , то будете насолоджуватися своїми вікнами дуже довго. Вдалих покупок!