066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Балкон на першому поверсі багатоповерхівки


Як ми знаємо, так вже склалось, що всі будинки колись у нас будували так (мається на увазі багатоповерхівки), що перші поверхи були обділені у тому сенсі, що вони не мали балконів. Сьогодні Реальний ремонт дасть кілька порад про те, як можна змінити таку ситуацію.

Ясна річ, що якщо так будували, то значіть ви самотужки не маєте права на встановлення такого балкона самотужки. І тому вам потрібні дозволи, але як правило все може бути обмежено тим, що ви збираєте підписи ваших сусідів, що вони не проти цього, та підпис у жеці отримаєте. Взагалі у ЖЕК за таким питанням обов’язково радимо звернутися аби уникнути подальших проблем.

Ну якщо з документацією, та з офіційною частинною все зрозуміло, то ось як підійти до самої практичної частини. Тобто до того як усе це будувати.

Давайте розпочнемо з того, що визначмось із розмірами. Це перше, що вам потрібно буде необхідно зробити. Після цього можна приступати і до самих робіт. Тут відразу у багатьох виникає запитання, а як же віднестись до питання фундаменту. А я одразу скажу так, якщо хочете щоби було тепло то вам потрібно зробити незнаний фундамент. Але такий який би не йшов у землю, а був зовнішній. Так і буде легше покласти підлогу, хоча ясна річ, що такого високого фундаменту робити не потрібно. Просто там можна буде використати це як підпору, на основі якихось балій та інших пристосувань.

Після всього цього, можна звісно ж приступати і до самого будівництва коробки. Правда тут виникає один нюанс, або ж робити короткий балкон і тоді зекономити на покрівлі, або ж робити його ширшим у цьому плані, але тоді доведеться робити дах. На або ж третій варіант не робити нічого :)

Відносно вікон і дверей то тут все просто. Все робиться як і у любих приміщеннях. Мабуть найбільшою проблемою тут все таки постає дах, та підлога. Адже, ви розумієте, що до рівня підлоги у квартирі та до рівня землі що відведена під балкон дуже велика різниця.

Ще однією проблемою, може стати те, що часто у підвал йдуть такі собі віконця. І тому ЖЕК часто проти подібних забудов. Тоді можна зробити цю всю конструкцію як то висячою, тобто використавши якісь підпори.

Надіємось на те, що ми змогли вам допомогти у цьому питанні. Якщо у вас виникли якісь запитання, зауваження або ж ви просто бажаєте поділитись власною думкою чи досвідом пишіть це у коментарях.