066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Облаштовуємо дитячу


Дитяча, це чудова кімната у якій може бути багато різноманітних речей, меблів, дизайнерських ідей тощо. Але все таки, яким чином облаштувати цю кімнату аби було більш зручно для діток, більш привітно для них тощо. Зараз Реальний ремонт про це вам і розповість трішки, гадаю що ви не пошкодуєте якщо прочитаєте цей матеріал.
Отож, ясна річ, що ця кімната повинна бути завжди світлою. У ній не повинно бути багато техніки усілякої багато, якщо це тільки не техніка яка оберігає ваших дітей, як то наприклад обмежувач потоку електрики тощо. Не потрібно тут ставити комп’ютера, адже які би там не були технології це все одно радіація, а у нас і так клімат не найліпший, тому буде добре, якщо ваші діти хоча би сон будуть мати хороший та не шкідливий.
Меблі варто розставляти в залежності від того скільки у вас діток. Тут можна на багато аспектів звернути увагу, навіть і на колір шпалер, до речі, ми вже писали про це у матеріалі колір шпалер у дитячу. Але не тільки колір та образ шпалер важливий для такої кімнати, важливо також які там стоять меблі, а ми до речі писали про те як можна їх замовити. Говорили ми з вами багато про що але все таки, давайте не будемо забувати про такі важливі речі як розміщення дитячих ліжок, або ж одного -дво чи триповерхового ліжка, аби воно не стояло навпроти вікна. Так як місячне світло у ночі діткам може заважати спати.
Порад відносно того як облаштувати таку кімнату існує дуже багато, і багато з них надаються професіоналами, чи то якимись дизайнерськими студіями. Зараз на наш ринок вийшли і вже відомі європейські компанії які володіють просто грандіозним досвідом у цьому плані, і у них мабуть ліпше замовляти оформлення такої кімнати, чи то бодай розробку дизайну.
У такій кімнаті можна також облаштувати і ігрову зону. Можна також постелити у такій кімнаті і більш м’який спеціальний килим у такій ігровій зоні. Тоді там можна буде встановити розвиваючі ігрові турнікети для діток. Це придасть і здоров’я вашим діткам і радості їм.
Ми завжди раді вам допомогти порадою, але також надіємось на те, що ви будете і своїм власним досвідом ділитись із нами.