066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Будинок із брусу


Сьогодні ми з вами поговоримо про те, як можна просто і недорого, при чому своїми руками побудувати будинок із брусу.

Реальний ремонт спробує дати кілька корисних порад, при чому хотілось би відразу застерегти, що ми не несемо відповідальності, якщо ви будите будувати за нашими способами.

Ну насамперед, варто визначитись із тими розмірами будинку які ви бажаєте. Після того вже можна приступити і до купівлі самого матеріалу для будівництва.

Є кілька способів встановлення таких будинків. Можна робити фундамент і тоді встановлювати будинок (тобто на класичний фундамент, плитний чи монолітній). Можна встановлювати будинок і на інший фундамент, наприклад стовпчастий. Тоді просто самі боки фундаменту можна обкласти.

Якщо такий будинок будувати просто як заміську дачу, то другий варіант фундаменту буде мабуть оптимальний, взагалі більше про усілякі технології фундаменту, для прикладу стовпчастий шукайте на нашому сайті.

Мабуть не варто і розповідати про те як класти сам брус. Тобто як відбувається сама процедура будівництва частин будинку. Ви можете про все це дізнатись у нашій статті – «Технологія будівництва дерев’яного будинку».

Після того як ви зробили каркас та саму основу, потрібно буде приступити і до того, аби крити будинок. Ця процедура у нас також не одноразово описана на сайті, тому не будемо на ній особливо зупинятись. Більше приділимо увазі матеріалам, з яких можна крити. Безумовно, одним із найпоширеніших зараз варіантів є метало-черепиця. Так вона нехай і дорожча аніж шифер, але ж наскільки це красивіше.

Після завершення будівництва, можна буде переходити уже і до того, що оформляти саму середину будинку. Адже це питання також дуже важливе.

Мабуть не будимо сильно зупинятись на тому як оформляти будинок і так далі. Не будимо зупинятись і на основних інтер’єр стилях та дизайнерських прийомах. Давайте краще скажемо кілька слів про головне.

І так після того як ви звели будинок, вам потрібно попіклуватись про каналізацію, світло, газо та водо постачання. Як це не дивно, але про це можна думати навіть після зведення будинку, але тут все залежить від того який фундамент ви обрали.