066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Інтер’єр спальні


Спальня — це особливе місце. Гості тут бувають рідко, а господарі щовечора повертаються сюди для того щоб забутися солодким сном від денних турбот. Тому й інтер’єр спальні повинен бути особливим. Спальня повинна умиротворяти, налаштовувати людину на відпочинок, кожна деталь інтер’єру повинна розташовувати до цього.

Зазвичай спальня розташовується в самому далекому і тихому куточку квартири. У частих великих будинках спальні для всієї родини займають цілий поверх, як правило, верхній. Також часто спальні розташовуються в мансарді.

Іноді вдається спроектувати спальню з окремою ванною кімнатою.

На дизайн інтер’єру спальні впливають такі фактори, як обсяг простору квартири або будинку, висота стель, висота і розмір вікон і дверних прорізів.

Для класичного стилю краще мати приміщення з правильними пропорціями і формами. У сучасних стилях можливі різні форми і лінії, але залишати неправильні форми і кути та інші нерівності не рекомендується, так як з часом це почне дратувати людину і викликає в нього дискомфорт. Цікаво виглядають в сучасному інтер’єрі і італійські спальні.

Насамперед потрібно продумати розстановку і габарити майбутньої меблів в спальні. Скільки місця займуть предмети меблів, наскільки буде зручний підхід до спальні. Ці моменти дуже важливі для планування подальших дій (обробка підлоги і стін, розміщення розеток і т. д.)

Але найголовнішим елементом спальні, звичайно, є ліжко. Необхідно відразу визначитися з габаритами ліжка і решті запланованої меблів для спальні.

При плануванні інтер’єру спальні треба грунтовно подумати про розташування ліжка. Існує декілька варіантів розташування ліжка:
1. У стінки. Узголів’я ліжка впритул приставлено до стіни.
2. Острів. У цьому випадку ліжко розташовується довільно відносно стін.
3. Ніша. Ліжко ставиться в нішу. Ця ніша може позначатися інтер’єрної обробкою, яка буде контрастувати з іншим інтер’єром.
4. Подіум. Дуже поширений дизайнерський прийом — це зведення спального місця, на свого роду, п’єдестал. Виглядає це як подіум. Іноді використовуються щаблі.
5. Антресоль. У цьому випадку робиться антресоль, і ліжко розташовується на другому рівні. Цим самим можна звільнити додаткову площу в приміщенні.

У спальні також має бути місце для зберігання одягу. Це місце можна відокремити легкими мобільними перегородками. Можна використовувати для цього і вбудований шафа. У цьому випадку місце для нього відводитися ще на стадії планування всієї кімнати.

При виборі колірної гами для спальні рекомендується керуватися, перш за все, власними відчуттями. Єдине, не рекомендується використовувати тільки один колір.

Текстиль не варто вибирати точно такого ж кольору, як стіни кімнати. Краще використовувати інші відтінки обраної вами колірної гами.

Створення дизайну інтер’єру спальні справа дуже відповідальна, тому варто звернутися до фахівців, які значно полегшать цю задачу і допоможуть вибрати саме те, що вам потрібно.