066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Гараж у будинку


Багатьох чоловіків які будують свій будинок часто цікавить одна річ, і саме про це Реальний ремонт спробує розповісти у цій статті нашим читачам. Ми як завжди будемо надіятись на те, що ви з порозумінням віднесетесь, до всього того, про що ми зараз вам розповімо, а у разі того, якщо у вас виникнуть якісь зауваження чи то рекомендації просто висловите їх у своїх коментарях.

І так, мрією багатьох чоловіків є не просто мати автомобіль, а те, аби він чудово виглядав. При чому, не тільки чудово аби він чудово їздив, а й також, аби він чудово виглядав увесь. А що краще може зберігати автомобіль як не гараж. І тут виникає запитання, а що може бути ліпшим від того, якщо ви зранку вставши, спускаєтесь по теплим сходам із шашечкою запашної кави до теплого гаражу, в якому як раз і буде стояти ваш автомобіль.

Мабуть ліпшого у цьому плані нічого немає, і саме про це ви маєте пам’ятати дорогі наші друзі. Для початку, спробуємо поговорити про те, що усе це пішло зі штатів, де вперше так тепло та спокій полюбили. Затишок завжди буде чудом про яке може говорити кожен, затишок це саме те про що важливо подумати.

Отож, у вас є хороша ділянка, у вас є будинок, і тому давайте скоріше приступимо до того, що будемо розробляти проектну документацію. Спершу варто зробити все таки план, а вже згодом думати про те як ви будите будуватись. Давайте робити план так, аби врахувати усі свої плани. Тут є кілька зауважень про які варто поговорити. Усе таки зробити Гараж у будинку у нас в країні можна і це дуже просто.

На рахунок зауважень давайте трішки зупинимось на цьому. І так, ми живемо в країні, де взимку далеко не найліпша погода. Часто йде сніг, заморозки і все таке інше. А якщо робити гараж у підвалі, то тут зрозуміло, що виїзд буде йти вверх. Таким чином, вам як мінімум важко буде виїхати з гаража а погану погоду, сніг буде замітати, інколи ворота буде неможливо відкрити.

Тому гараж потрібно робити все таки на рівні землі, ліпше виходи прикрити від вітру, так як ворота будуть постійно продуватись, а це як мінімум не дозволить вам надіятись на тепло в такому приміщенні. Відносно того як робити гараж примкнутий до будинку то це просто. Тільки от якщо він буде повністю примкнутим, а двері до будинку будуть одні, то у вас може бути багато запахів та звуків у будинку. Тому ліпше робити незначний коридорчик, та кілька дверей.