066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Пофарбувати меблі своїми руками


Знову вас усіх радий вітати сайт про будівництво, ремонт, побутову техніку для дому, та все таке інше — Реальний ремонт. Сьогодні у циклі наших публікацій ви зустрінетесь із дуже цікавою темою, яка на перший погляд є просто таки смішною.

Дуже просте питання ми зараз вирішили розглянути, але все таки він теж важливий для багатьох. Говорити ми з вами будемо дорогі друзі про то як в наш час можна недорого пофарбувати меблі своїми руками. Для того щоб не вести куди то, а всі як говорять оформити самому.

І так потрібно сказати що для того щоб пофарбувати, все що вам потрібно це або купити спеціальний пульверизатор, або ж парочку пензликів, ну і найголовніше це фарбу. З цим у багатьох виникає багато питанням, тому як потрібно ж правильно підібрати фарби. Саме тому я вам кажу, що краще відразу фарби вибирати в будинку, сидячи біля комп’ютера не далеко, і як мінімум хоча б запам’ятати тон.

Таких рад можна дати багато. Ось наприклад часто люди беруть через якісь каталоги обчислюють який у них тон і по якому те коду йдуть на ринок купувати таку фарбу. Часто просто каталоги ж відповідають чи кодами какой то країни окремої, або ж якомусь окремому виду фарб. Тому сов сем цим потрібно бути дуже обережним щоб не було у вас ні яких проблем дорогі друзі.

Щодо того як фарбувати, то все залежить від того, яка у вас меблі. Наприклад, поверхня столу краще просто рівномірно наносити, і при цьому не потрібно там як то перевертати стіл. А ось ніжки краще якимось розпилювачем вже фарбувати, так набагато краще якщо бути відвертим виходить.

Так що, якщо ви вирішите в якийсь момент пофарбувати меблі своїми руками то будьте готовими до того що у вас як мінімум виникнуть такі безглузді проблеми. Але не потрібно думати що це у вас тільки проблеми, вони у всіх є. Я ось коли перший раз фарбував так у мене взагалі все за смішним вийшло якщо чесно, я просто пофарбував сидіння табуретки, а щоб на нього ніхто не сів взяв його і перевернув, і тоді фарба просто сповзла трохи на один край, а з іншого був просвіт.

Надіємось на те, що ми були для вас корисними. А у разі того якщо у вас виникнуть якісь запитання то пишіть їх просто у коментарі.