066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Ремонт передпокою


Ремонт передпокою

Будь-яка передпокій навіть найпростішої квартирі є візитною карткою господарів. Тому що саме в передпокої ми зустрічаємо і проводжаємо гостей, самі збираємося на роботу або куди — небудь. Отже, дане приміщення також як і всі інші повинно бути стильним, гармонійним, затишним.

Перед тим, коли Ви замислюєтеся над тим, як зробити капітальний ремонт квартири Ви в обов’язковому порядку обмірковуєте все до дрібниць. І, звичайно ж, передпокій теж не залишається без уваги. Якщо ми заговорили про ремонт в передпокої, то в такому випадку необхідно торкнутися наступні моменти. В першу чергу звертаємо увагу на матеріал, який буде застосовуватися під час ремонту. По-друге, попередньо краще визначитися зі світлом. В обов’язковому порядку, з’ясуйте для себе, яким чином буде освітлюватися дана частина квартири. Тому що після того, коли Ви вирівняє стіни вже буде проблематично проводити додаткові дроти для освітлення.

Наступна частина передпокою, на яку необхідно звернути увагу-це стеля. Дуже часто в передпокої виконують натяжні стелі або підвісні стелі з гіпсокартону. При цьому у кожного варіанту є як переваги так і недоліки. При цьому непотрібно забувати і про оздоблення стін у передпокої. Можна, наприклад, просто поклеїти шпалери, можна нанести декоративну штукатурку, а можна пофарбувати стіни. Одним словом сьогодні існує маса варіантів оздоблення стін у передпокої. Крім цього, якщо Ви сумніваєтеся в тому, що можете обрати не такий матеріал, або неправильно підібрати колірну гаму, то в такому випадку можна скористатися послугами дизайнера. Фахівець допоможе Вам розібратися з проблемою і запропонувати оптимальний варіант.

Що стосується підлоги, то можна сказати наступне. На підлогу в передпокої можна укласти керамічну плитку. Тому що саме цей матеріал є максимально зносостійким. Часто в якості покриття для підлоги використовують лінолеум, ламінат або паркетну дошку.