066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Чи варто інвестувати в новобудови?


Чи варто інвестувати в новобудови?


Україна зараз у дуже складній політичній та економічній ситуації. Постійний ріст курсу валют, що зумовлює підвищення цін на різні паливо-мастильні матеріали, будівельні, та навіть просто робочу силу. Тому підвищується ціна і на новобудови. Нерухомість чудовий спосіб інвестиції, а враховуючи, що ціни ростуть, то мабуть це зараз прекрасний спосіб інвестицій.

Багато людей побоюються інвестувати в нерухомість, побоюючись, що ринок зупиниться, чи то курс обвалиться, а за ним попадають і ціни. Зараз доволі складно прогнозувати як поведе себе ринок нерухомості в Україні, і чи буде падати курс. Проте сильного падіння курсу валют, а значить посилення національної валюти очікувати не приходиться.

Проте потрібно ще знати у що інвестувати. Не варто зараз купувати велико габаритні квартири чи то будинки. Адже купівельна спроможність знижується, та і тим паче на однокімнатних квартирах, чи то на дво кімнатних, можна виграти ще більше.

Варто також правильно вибрати місто, де ви зберетесь купувати нерухомість. Оберіть і район правильний, обирайте, аби будинок був оснащений по сучасним вимогам, та в районі де хороша інфраструктура та сфера послуг. Проте спальні прості райони також залишаються популярними.